Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

01.jpg

Пропонуємо вашій увазі безкоштовні онлайн-курси для експортерів таких відомих навчальних платформ, як: EdEra, Prometheus, ВУМ - Відкритий Університет Майдану та інші.

 


EdEra


SMART EXPORTER: Електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС

Онлайн-курс для спеціалістів з експорту й торгівлі в ЄС. Зокрема, розглядаються онлайн-інструменти, які дають доступ до аналітичної, регуляторної та маркетингової інформації.

Переглянути курс

 

Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу

Онлайн-курс, присвячений налагодженню системного експорту. Розроблений на базі матеріалів Комерційної служби США, кращих українських та міжнародних практик.

Переглянути курс


Prometheus


Курс на експорт

Як оцінити експортний потенціал компанії та дослідити іноземний ринок? Як розробити та втілити експортну стратегію? Як підготувати власний продукт до експорту та здійснити митне оформлення товарів? Відповіді на ці та інші запитання дадуть викладачі в межах «Курсу на експорт».

 

Переглянути курс

Публічні закупівлі для бізнесу

Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Проект ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» презентують безкоштовний масовий онлайн-курс «Публічні закупівлі для бізнесу». Курс розповість про все, що необхідно знати бізнесу, щоб почати працювати на ринку публічних закупівель розміром в 300 мільярдів гривень.

Переглянути курс

Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності

У програмі курсу — методологія аналізу клієнтів та розробки Пропозиції Цінності для них, а також, природа спротиву змінам та методологія ефективного подолання шести рівнів опору задля успішного продажу Пропозиції Цінності. На курсі Ви усвідомите різницю у сприйнятті цінності товару або послуги постачальником і покупцем та кореневий конфлікт маркетингу. Ви переосмислите поняття сегментації ринку та єдиної справедливої ціни. Ви навчитися аналізувати виділених клієнтів та сегменти ринку. Ви навчитеся розробляти і продавати Пропозицію Цінності як для клієнта, так і для видокремленого сегмента ринку (маркетинговий інструмент і техніки продажів).

Переглянути курс

Нативна реклама

У межах курсу ми розкажемо вам, що таке нативна реклама і якою вона буває, як подати інформацію про бренд максимально органічно та без зайвого привернення уваги. Спробуємо пояснити, як читач ідентифікує нативний матеріал та як виміряти ефективність нативного контенту, поговоримо про те, як нативна реклама впливає на інші види рекламного бізнесу.

Переглянути курс

Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні

В рамках курсу зачепимо питання про співпрацю з іноземними компаніями, легалізацію документів, реєстрацію іноземної інвестиції, укладення зовнішньо-економічних договорів тощо.

Переглянути курс

 

Дизайн-мислення для інновацій

Дизайн-мислення – це найуспішніша світова методика для створення інновацій, яку активно використовують у роботі такі компанії, як Facebook, Google, Apple, Procter&Gamble, Samsung, IBM, IKEA.

Переглянути курс


Укрпошта


E-Export School від Укрпошти

Курс для МСБ покликаний долучити українській бізнес до глобальної онлайн-торгівлі. Курс допоможе бізнесу завдяки інструментам e-commerce вийти на зовнішні ринки та успішно продавати товари за кордон.

Переглянути курс


ВУМ - Відкритий Університет Майдану


Сталий розвиток: нова філософія мислення

Перший онлайн курс про стале мислення та сталий розвиток, рекомендований Програмою розвитку ООН (ПРООН), тепер доступний кожному на ВУМ online. ГО “Відкритий Університет Майдану” та Клавдія Шевелюк, засновниця Responsible Future і консультантка зі сталого розвитку створили курс “Сталий розвиток: нова філософія мислення”.

Переглянути курс


ITC


Helping SMEs Generate Export Business (англійською)

This course introduces techniques that are used for successful international business generation, in both face-to-face and virtual/remote environments. Each environment is described in terms of its characteristics, pros and cons, challenges, as well as the factors that determine respective comparative advantages.

Переглянути курс


Coursera


Branding and Customer Experience

Whether students come from a Branding or a Customer Experience background or perspective, this course will explore the synergies between and the intersection of the two sets of activities. While there are different approaches to defining a branding strategy, a branding project’s implementation impacts many departments and their customer-facing activities.

Переглянути курс

 

 
Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31