Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

06.jpg

Втрату звичних для регіону ринків збуту та нагальну потребу пошуку нових експортних можливостей  команда обласної адміністрації розглядає не як труднощі, а як унікальний шанс докорінно змінити життя області та її майбутнє. Тому підтримка експорту є невід'ємним фактором сталого економічного зростання і його розширення дозволяє диверсифікувати структуру економіки регіону.

Харківська обласна державна адміністрація реалізує комплекс заходів, рухаючись у двох головних напрямках: створення умов, сприятливих для розвитку бізнесу, та розширення напрямків міжнародного співробітництва.

Одним з напрямків діяльності Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону є підтримка експортерів та сприяння розширенню експортної діяльності підприємств регіону.

 

Відділ аналітичної та презентаційної роботи аналітичного управління

В рамках своеї компетенції відділ аналітичної та презентаційної роботи Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону забезпечує інформаційно-аналітичний супровід процесів підвищення конкурентоспроможності Харківської області, формування сприятливого економічного середовища для розвитку бізнесу та приватної ініціативи (зокрема екпортної)

Наразі відділом реалізується проект "Експорт ЕРА-М", метою якого є створення умов для активізації експортної діяльності суб’єктів господарювання шляхом підвищення рівня поінформованості представників ділових кіл

Відділ аналітичної та презентаційної роботи Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону два рази на місяць формує та поширює Даджйест «Виставково-ярмаркові заходи в країнах – торговельних партнерах України».

На сайті Департаменту у розділі "Експортерам" зібрано та розміщено "Бібліотеку експортера" - добірку інформаційно-методичних та консультаційних матеріалів, які стануть у нагоді представникам підприємств-потенційних експортерів.

Щоквартально відділом здійснюється аналітична обробка показників експортної діяльності підприємств Харківщіни. Відповідні аналатичні матеріали розміщено на сторінці "Аналітика"

 

Контакти відділу аналітичної та презентаційної роботи аналітичного управління

 

Відділ аналітичної та презентаційної роботи

 

Начальник відділу

 Дригайло Олег Олексійович

 

705-06-14

 

Головний спеціаліст

 Мартиненко Олексій Васильович

 

Головний спеціаліст

 Хохонік Станіслав Вікторович 

 

Головний спеціаліст

 

 

 
Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31