Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

06.jpg

Єдиний державний портал адміністративних послуг є пілотною версією Єдиного державного порталу адміністративних послуг (Портал).

Портал створюється на вимогу Закону України «Про адміністративні послуги» з метою спрощення способів отримання адміністративних послуг для громадян та бізнесу.

Цілі пілотного проекту Порталу:

-          впорядкування та надання вичерпної інформації про адміністративні послуги

-          впровадження та вдосконалення методологічних механізмів надання адміністративних послуг, функціональних елементів Порталу (особистий кабінет, системи ідентифікації користувачів, взаємодія з іншими органами, що надають послуги, тощо)

Як функціонуватиме Портал:

Послідовність дій для роботи з Порталом

  Функціональні елементи

Персональний кабінет – створюється для одержувачів послуг та використовується як механізм спілкування між заявником та надавачем послуг.

Ідентифікація – процедура розпізнавання особи. На даному етапі буде використовуватись електронний цифровий підпис. З часом доступними стануть різні методи ідентифікації, по мірі технічної та юридичної готовності.

Подача документів – форми заяв та документи подаються в електронному вигляді. Електронний підпис засвідчує автентичність документів.

Отримання послуги - відбуватиметься в персональному  кабінеті шляхом надання результату послуги в електронному вигляді.

Зворотній зв’язок здійснюється через електронну пошту заявника.