Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

06.jpg

"Міжнародний фонд Відродження" відновив ініціативу гуманітарної солідарності, що працювала у 2014 році, і оголошує в її рамках перший грантовий конкурс у партнерстві з Європейським Союзом.

Метою конкурсу є підтримка громадських ініціатив, які спрямовані на посилення солідарності, самозарадності та взаємодопомоги в українському суспільстві під час пандемії COVID-19.

Учасниками конкурсу можуть стати громадські організації, громадські спілки, благодійні фонди, зареєстровані у будь-якому регіоні України.

Основні зміни, які відбулися в порівнянні з попередніми умовами конкурсу:

Максимальна сума гранту збільшилась з 50 тисяч гривень до 200 тисяч гривень.
Середня сума гранту буде в межах 100-120 тисяч гривень;

Категорії проектів були укрупнені, а їх умови деталізовані. Замість 6 категорій тепер проекти прийматимуться в 4 категоріях:

  • «Допомога закладам охорони здоров’я та медичним працівникам»;
  • «Самозарадність вразливих груп»;
  • «Повага до прав людини та доступне правосуддя»;
  • «Інформування та просвітництво».

У трьох із чотирьох категорій аплікантами зможуть бути лише громадські організації. У категорії «Допомога закладам охорони здоров’я та медичним працівникам» аплікантами можуть бути як громадські організації, спілки, так і заклади охорони здоров’я будь-якого рівня.

Конкурс не матиме визначених дедлайнів, а проекти прийматимуться на постійній основі. Двічі на місяць конкурсна комісія буде приймати рішення про підтримку або відхилення. Таким чином, час очікування на рішення складатиме від 7 до 21 дня.

Оновлене деталізоване оголошення та окремі аплікаційні форми для категорій знайти за посиланням та додаткову інформацію переглянути на фейсбук-сторінці Фонду.