Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

03.jpg

Центр розвитку малого та середнього бізнесу Centre of Gender Culture - Центр гендерної культури в рамках проєкту ЄС "Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді", оголошує набір на тренінгову програму "Бізнес в ЄС", яка проходитиме у Харкові у січні-лютому 2020 року. Роботу Центру розвитку малого та середнього бізнесу координує ХГНО Сучасна жінка.

Метою тренінгової програми є поглиблення знань у сфері експортної діяльності та формування навичок ефективного виведення бізнесу на ринки країн ЄС. Ми запрошуємо до участі підприємиць, які мають досвід ведення бізнесу, проживають у Харківському регіоні та мають високу мотивацію до роботи на зарубіжних ринках.

Тренінгова програма включає наступні тематичні блоки:

  • базові знання і основні вимоги до компаній з експорту
  • готовність до експорту і самодіагностика
  • конкурентні переваги і унікальна торгова пропозиція
  • юридичні і документальні аспекти, логістика
  • підготовка і проведення В2В зустрічей

Програма предбачає самодіагностику, інформаційні модулі і практичні заняття, зустрічі з практиками. Усі відібрані учасниці отримають детальну програму тренінгу після підтвердження участі у програмі.

Дедлайн подачі заявок для участі у програмі - 15 січня 2020 року.


Тренерки:

Юлія Гатченко – сo-founder GREENRISE KIDS, консалтингові послуги Gatchenko Business Consulting, практикуюча лекторка, бізнес-тренерка, коуч, розробниця навчальних тренінгів і програм, 17 років досвіду роботи у проектах;

Ірина Онікієнко – експертка з виходу на зовнішні ринки Проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується ініціативою ЄС EU4Business та імплементується ЄБРР.

Учасниці будуть відібрані на основі таких критеріїв:

  • наявність власного бізнесу
  • висока мотивація взяти участь у програмі, експортувати або вийти на ринки ЄС
  • можливість взяти участь у 30-годинній тренінговій сесії, що проходитиме у Харкові 22.01, 23.01, 04.02, 05.02, 06.02.2020 року

Пріоритет надається власницям бізнесу, які мають досвід експортної діяльності і ведення переговорів з іноземними партнерами.


Реєстрація: https://forms.gle/KJ5BjcoN9k9rv8iz6


Усі тренінги у рамках курсу є обов'язковими для відвідування. Участь у програмі є безкоштовною для 20 відібраних учасниць. Організатори не відшкодовують вартість проїзду та проживання для учасниць з інших міст. Випускниці курсу отримають сертифікати на підтвердження успішного завершення навчання.

Інформаційні партнери: Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, Асоціація приватних роботодавців

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтесь:
Дар’я Нагаївська (Daria Nagaivska), координаторка Центру розвитку малого та середнього бізнесу проєкту ЄС "Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді" (063 492 17 28)