Департамент
з підвищення конкурентоспроможності регіону

Харківської обласної державної адміністрації

12.jpg

Виставкова діяльність відіграє важливу роль у зміцненні міжнародних зв’язків, сприяє збільшенню обсягів торговельного обороту, популяризації сучасних технологій, презентації нових товарних позицій для експортерів. Вона також стимулює науково-технічне, технологічне оновлення застарілого обладнання національних виробників продукції.

Департамент продовжує публікацію відомостей щодо контактів організаторів виставкових заходів, які відбудуться у 2020 – 2021 роках за межами митної території України, а також умов участі представників бізнесу Слобожанщини.

У заході, що відбувається в Харківській торгово-промисловій палаті, взяли участь голова ХОДА Олексій Кучер та заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Дмитро Романович.

Захід зібрав повну залу учасників. «Я дуже задоволений, що цією програмою зацікавилось так багато людей, - відзначив голова ХОДА. - Харківська область – перший регіон, який приймає презентацію цієї програми. Програма «Доступні кредити 5-7-9» спрямована на розвиток бізнесу.

Болгарія є важливим діловим партнером для національного бізнесу та найбільшим ринком для України в Балканському регіоні. Підтвердженням цього є збільшення у 2019 році обсягів зовнішньоторговельного обороту між країнами на 188 млн.дол.США.

Ринки Болгарії перебувають у фокусі Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі на період 2017-2021 років. Зовнішня торгівля між Україною та Болгарією демонструє динаміку зростання.

Громадяни в усіх населених пунктах і громадах повинні отримувати швидкі та якісні адмінпослуги.

На сьогодні в Україні функціонує майже 800 центрів надання адмінпослуг, тоді як до кінця року ця кількість має зрости.

Про це зазначив віце-прем’єр-міністр — міністр розвитку громад та територій України Денис Шмигаль у вівторок, 18 лютого.

Експерти напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» представили Білу книгу щодо державної політики у сфері адміністративних послуг.

Це по суті дорожня карта змін (40 пропозицій), які потрібно прийняти для покращення якості надання адміністративних послуг.

Делегування повноважень органам місцевого самоврядування є найкращим варіантом усунення більшості з перелічених у цьому документі проблем. Такий підхід є зручним для громадян, наближаючи до них послуги, а органи місцевого самоврядування отримують дієві важелі впливу для належної організації надання адмінпослуг, зокрема і через власні ЦНАП.

 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1